Jump to content

Photo

[Expirat] Event VIP

event vip gratis

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 DonZekane

DonZekane

~

• Fondator
  • Postări:
    22
  • Reputaţie:
    1342
    • Interese
      Jocuri, PC-uri, Anime.

Posted 24 January 2018 - 06:41 PM

IMPORTANT: Înregistrați-vă pe forum dacă nu sunteți deja. Pe Gleam să folosiți același e-mail!

Hello! Am decis să dăruim:

• 2x (Classic) VIP
    • 1x Deluxe (VIP)
    • 1x Ultimate (VIP)

Aceste grade sunt GLOBALE (le aveți și pe Survival și pe Skyblock, și în lobby, la minigame-uri) și durează două luni de la data acordării (adică data extragerii)

Extragerea câștigătorilor va avea loc în luna martie (2018), odată cu lansarea oficială a serverului, și se va desfășura prin Gleam.io .

Staff-ul nu poate participa. Dacă vreunul din donatori (inclusiv cei din versiunea anterioară a serverului CraftPoint) participă și câștigă, le voi "mixa" gradul promis înainte cu cel câștigat în funcție de caz.

Decizia de acordare a fiecărui grad oferit către o anume persoană din lista câștigătorilor de pe Gleam se va lua prin intermediul unui serviciu cum ar fi >acesta<. Fiecare persoană va primi un singur grad, adică dacă va fi extrasă pentru primul grad oferit, la următoarele nu va participa.

După cum scrie și mai sus, adresa de e-mail cu care vă logați la extragerea celor 4 de pe Gleam TREBUIE să fie cea utilizată pe acest forum. (pentru a preveni orice scam; ca să vă dau mesaj aici pe forum să îmi ziceți nickname-ul ales în joc, deci pe server)

Mult noroc participanților.

Clic pe unul din linkuri, nu contează care.  :> 

>>LINK PUR

>>LINK IN FB

Notă # 23.02.18 : Nu avem decât o persoană înscrisă? Oameni buni, dați share, că dacă nu avem măcar 15 persoane sau 1000 entryuri (= "bilete" = vreo 75 de persoană dacă faceți toate taskurile cu excepția celor repetitive) , nu dăm NIMIC.

DAȚI SHARE ACESTUI ARTICOL, PE FACEBOOK, PE TWITTER, ORIUNDE, CA SĂ FACEM ACEL MINIM NECESAR :)

Edited by DonZekane, 23 February 2018 - 03:45 PM.
    Re-Actualizări.

#2 DonZekane

DonZekane

~

• Fondator
    • Postări:
      22
  • Reputaţie:
    1342
    • Interese
      Jocuri, PC-uri, Anime.

Posted 21 March 2018 - 10:32 AM

Competiția s-a încheiat cu un singur participant, deci a căzut. Poate mai facem iar giveaway cand rezolv si eu cu PCul defect si mă apuc de server.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users